brbraniewo.pl

Litery 3d, grafika przestrzenna

Reklama zewnętrzna to jedna ze skuteczniejszych i jednocześnie z najstarszych form reklamy wizualnej.

Wykonujemy litery i grafiki 3D ze styroduru.  Litery i grafiki można wykonać w dowolnym kształcie i kolorze. Styrodur  (XPS – polistyren ekstrudowany). to materiał, który ze względu na swoje właściwości znalazł szerokie zastosowanie także przy wytwarzaniu wyrobów reklamowych.

litery3d_2

Niska waga produktu, dzięki zastosowaniu głównego materiału styrodury, znacznie ułatwia montaż i obróbkę. Wykonane elementy można  szpachlować lub pomalować na dowolny kolor.

Pleksiglas - Litery z plexi można wykorzystać na tablice drzwiowe, szyldy, panele itp. Doskonale sprawdza się także w połączeniu ze styrodurem, gdyż jego przednia część podkreśla wygląd i dodaje prestiżu. Pleksiglas produkowany jest w kilku odcieniach. Jakość plexi to odporność na warunki atmosferyczne oraz możliwość obróbki termicznej lub mechanicznej.

litery3d_1

Kasetony reklamowe z wykorzystaniem płyty typu dibond to elegancka reklama świetlna, może być stosowana jako szyld i wizytówka. Ten rodzaj reklamy jest doceniony przez wymagających odbiorców, pomaga w przyciąganiu uwagi a co powoduję zwiększeniem wolumenu klientów.

Płyty typu dibond to dwuwarstwowa płyta aluminiowa, przez to doskonale nadaje się do wyrobu kasetonów świetlnych. Płyta typu dibond produkowana jest w szerokiej gamie kolorystycznej, a także w wersji matowej lub błyszczącej. Kasetony wykonane z tego typu płyt, wypełnione opalową plexi w dowolnym kolorze. Źródło światła: fluorescencyjne lub LED.

Materiały użyte do wykonania liter i grafik posiadają niezbędne atesty. 

Ze względu na  zróżnicowany charakter projektów tego typu, każdy z nich wyceniany jest indywidualnie.

telefon
55 644 33 00

szukaj: litery 3d kaseton grafika przestrzenna plexi pleksa